"ZEM PLNÁ RIEK A HÔR"

28.11.2021

TANCUJ A SPIEVAJ S NAMI

BUĎ AJ TY SLOVESNKO


Aj ja som Slovensko je pieseň, ktorá dáva priestor všetkým Vám, čo radi spievajú, tancujú či natáčajú pekné videá.

Každý má šancu ukázať že "JE SLOVENSKO" a svojím kúskom prispieť peknou choreografiou, spevom či orgiginálnymi zábermi, ktoré by si želal  vo videu k piesni Aj ja som Slovensko.

Zábery majú obsahovať presne "to" prečo ste aj Vy Slovensko.

Všetko budeme starostlivo sledovať a následne spracujeme do videoklipu, ktorý patrí Všetkym Vám čo chcete ukázať, že aj Vy ste Slovensko a záleží Vám, aby sa z neho stala krajina kde sa oplatí žiť.


      Skladba je  obraz Slovenska - nádhernej krajiny v ktorej žijeme, ale aj toho, čo práve prežívame a v akej dobe sme sa ocitli.  Ilustračné video je ukážkou fenoménu dnešnej doby - internetu ako takého -  kde si viete vyskladať svet podľa svojich predstáv, alebo ako sa Vám to hodí a ako to potrebujete.  Poukazuje ako móze byť ovplyvnený Váš život a čo všetko je možné vďaka internetu dosiahnuť.

        Tejto téme sa samostatne  venuje aj  celá kapitola č.14,  dokumentu: Slovensko regiónov z dieľne JUDr. Fedora Flašíka, ktorý  je súhrnom jeho osobných  postrehov, názorov a odporúčaní ako politického marketéra, čo a ako je potrebné urobiť, aby Slovensko bolo krajinou akú si zaslúžime.