PODCASTY


Fedor Flašík: Nie som politik, nebudem politik a nezakladám politickú stranu. Som dôchodca a  baví ma politický marketing. 

 Debata na telefón s Nikolajom Tarnekom a Dominikom Papalom.


, Fedor Flašík: Našu krajinu nemôžu riadiť Bratislavčania, ktorí na východe nikdy neboli

Hosťom najnovšieho dielu Startitup Diskusný Klub, je politický marketér Fedor Flašík. V rozhovore prezradil, aké boli začiatky jeho pôsobenia v politickom marketingu, ako sa spolupracovalo s Vladimírom Mečiarom, ale aj koho považuje za posledného veľkého politika. V roku 2002 pripravil nákladnú kampaň pre Roberta Fica. ,,Za 2 roky, novovzniknutá strana, iba s jedným známym človekom, žiadna doteraz v histórii nezískala 13,64 %, žiadna. Úlohou tej kampane bolo domestikovať SMER na Slovensku." Pred 20 rokmi sa pri výbere Roberta Fica riadil intuíciou, dnes by si to musel lepšie zmerať. Sociálne siete zmenili komunikáciu v politickej kampani, ale tvrdí, že Slovensko nie je len virtuálny svet. Volebný výsledok sa vyvíja hlavne od lídra strany a sociálnu sieť by využíval na testovanie tém. Mečiar, Fico a Dzurinda sú podľa neho zodpovední za 90 % ich volebného výsledku. Jednou z mnohých tém nášho rozhovoru bola aj korupcia, ktorú pripisuje systému, nie ľuďom. ,,My sa netvárme, že Rakúšan, Francúz alebo Nemec sú ďaleko inteligentnejší. Nie, oni nekradnú, lebo to ten systém nedovolí. A boja sa." Prezradil, či sa bude ešte v politike angažovať a čo majú robiť Slováci, aby sa im žilo v lepšej krajine. Nenechaj si ujsť rýchle otázky v závere, dozvieš sa, kto podľa neho spravil pre Slovensko viac. Fico, alebo Dzurinda? 

Moderuje Šimon Žďárský 

https://www.instagram.com/simonzdarsky/ #FedorFlašík #marketing #politika 

00:00 Čomu sa Fedor Flašík momentálne venuje      00:33 Mečiarova kampaň      05:50 Vízie politikov.     10:58 Kampaň v roku 2002      15:15 Matovičova kampaň      19:12 Aká by mala byť politická strana dnes?      20:28 Koľko % výsledku záleží od lídra?      21:33 Ideálne atribúty dnešného lídra      28:34 Korupcia nie je o ľuďoch, ale o systéme      31:35 Čo dnes potrebuje politická kampaň?      36:07 Rýchle otázky      40:06 Odkaz na záver 👍 Vďaka za odber! 

Čítaj náš web: https://www.startitup.sk 

📱 Sleduj náš Instagram: https://www.instagram.com/startitup_sk 

⌨️ A lajkuj Facebook: https://www.facebook.com/startitupcom... 

📩 Ak máš návrhy na spolupráce, prípadne tipy na videá: video@startitup.sk 

 ▶️ Startitup - Robíme to inakZOBRAZIŤ MENEJ


Ako Fedor Flašík vyhral českú hitparádu 

- RATTATA #13 -

Z vody vie urobiť Coca-Colu! Reklamný mág Fedor Flašík v podcaste Rattata otvorene hovorí o tom, prečo sa v 9. rokoch rozhodol pre balet a neskôr herectvo a ako vzdychanie do filmov pre dospelých naštartovalo jeho kariéru v reklame. Pobavil aj historkou, ako vyhral českú hitparádu i cenu v Cannes a prečo plašil bocianov pod Tatrami. Zaujímavý je aj jeho pohľad na cestovný ruch. "Turizmus by mal byť priemysel, ale u nás je to len hobby," tvrdí. 

Podcast si môžete vypočuť aj na obľúbených podcastových platformách: 

⁍ Google podcasty - https://www.google.com/podcasts?feed=... 

⁍ Spotify - https://open.spotify.com/show/5PL1eqQ... 

⁍ Anchor - https://anchor.fm/igor-rattaj 

⁍ RSS - https://anchor.fm/s/57fc3b20/podcast/rss